CMS Joomla

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

"Próbna jazda" z Joomla!

Email

Podejmij działania! Zacznij od przetestowania Joomla! - "próbnej jazdy". Skorzystaj z witryny demonstracyjnej. Zaloguj się na zaplecze i zmień kilka rzeczy. Nie obawiaj się! Niczego nie zniszczysz. Witryna demonstracyjna jest często odświeżana. Klikając w różnych miejscach, przypatrz się funkcjom programu. Może warto je mieć na swojej witrynie?

W tym momencie dobrze jest uzmysłowić sobie, że na świecie uruchomiono tysiące, może dziesiątki tysięcy stron internetowych opartych na Joomla!, a każda jest doskonalona, by zaspokajać potrzeby właściciela. Być może masz znajomego albo przyjaciela, który ma witrynę Joomla!, a teraz i Ty chcesz taką posiadać, ale nie masz pewności, czy podołasz.

Zapewniamy Cię, że nawet nowicjusz w Joomla! jest w stanie w ciągu kilku godzin opanować podstawowe sposoby zarządzania treściami własnej witryny, z czasem opanowując pełny zakres administracji strony www. (Joomla! v 1.5 Quick Start Guide – Szybki Poradnik startowy - http://help.joomla.org/ghop/feb2008/task167/links.html)